Билетите за всички двубои от Европейското първенство по волейбол за

• 3
  • 4

Всички новини

• Официална пресконференция преди старта на Евроволей 2016 в Пловдив и Варна +

Официалната пресконференция преди началото на Евроволей 2016 за мъже под 20 години ще се проведе в четвъртък, 1-и септември, от 12:00 ч. в зала „Колодрума“ в Пловдив. На нея ще присъстват селекционерите на шестте отбора в Група 1, сред които и този на българския национален тим – Владимир Николов. След края още
  • Станислав Драмов: Публиката в Пловдив ще ни даде криле! +

Българският национален отбор за мъже под 20 години загуби от Франция с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) в последната си контрола преди началото на Евроволей 2016, което ще се проведе в Пловдив и Варна от 2-и до 10-и септември. След края двата тима изиграха и допълнителен 4-и гейм, в който младите още
  • Билетите за двубоите от Евроволей 2016 могат да се закупят и онлайн +

Билетите за всички двубои от Европейското първенство по волейбол за мъже под 20 години, което ще се проведе в зала "Колодрума" Пловдив и Двореца на културата и спорта във Варна от 2-и до 10-и септември, могат да се закупят онлайн от мрежата на ticketportal тук. Цените на пропуските са 3 още
  • Владимир Николов: Очаквам тежък мач срещу Украйна на старта на Евроволей 2016 +

• Волейболистите под 20 години загубиха в последната си проверка преди Евроволей 2016 +

Българският национален отбор за мъже под 20 години загуби от Франция с 0:3 (18:25, 24:26, 19:25) в последната си контрола преди началото на Евроволей 2016, което ще се проведе в Пловдив и Варна от 2-и до 10-и септември. Двата тима изиграха и допълнителен 4-и гейм, в който младите „лъвове“ се още
  • Програма за всички мачове от Евроволей 2016 в Пловдив и Варна +

Спортната зала "Колодрума" в Пловдив и Дворецът на културата и спорта във Варна са готови да приемат мачовете от поредния голям волейболен турнир. Зала „Конгресна“ ще бъде домакин на срещите от Група 2 на Европейското първенство за мъже под 20 години, което започва на 2-и септември. В този поток на още
  • Ново осветление и табла в "Колодрума" за Евроволей 2016 +

Зала „Колодрума” в Пловдив, която ще приеме двубоите на българския национален отбор по волейбол за мъже под 20 години и финалните сблъсъци от започващото на 2-и септември Европейско първенство, вече разполага с ново осветление и две светлинни табла, които да показват резултата по време на срещите. Подобренията в залата бяха още
  • Димо Тонев: Допуснахме страшно много лични грешки +

България загуби от Белгия с 1:3 гейма, в третия си мач от предварителна група 1 на Европейското първенство по волейбол за девойки под 19 години. С това волейболистките ни намалиха значително шансовете си за класиране във финалната четворка. Треньорът на младите ни националки Димо Тонев изрази огромното си разочарование от още
  • Националките под 19 години с първа загуба на Европейското +

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 19 години допусна първа загуба в предварителна група 1 на Европейското първенство, което се провежда в Словакия и Унгария. След двете победи над Франция и Хърватия,  в третия си мач, момичетата на селекционера Димо Тонев отстъпиха на Белгия с 1:3 (25:20, още
  • Владимир Николов: Условията са перфектни, очаквам оспорвани мачове на Евроволей 2016 +

Българският национален отбор за мъже под 20 години записа победа в първата си контрола срещу Франция с 3:1 (27:25, 22:25, 25:17, 25:21). Проверката се състоя в зала „Колодрума” в Пловдив, която заедно с Двореца на културата и спорта във Варна ще бъде домакин на Европейското първенство за тази възраст от 2-и до още