Първенството в Суперлигата при мъжете се подновява след зимната пауза
  • Промяна за двубоя Левски София - Марек Юнион-Ивкони от Суперлигата

Първият мач на мъжкия отбор на Левски София от втория
    Още
  • Николай Желязков: Хебър направи по-малко грешки и имаше страхотен сервис

Старши-треньорът на Нефтохимик 2010  Николай Желязков , коментира загубения финал за

• Марица вече в Москва с 14 волейболистки за двубоя с Динамо +

Представителният отбор на Марица (Пловдив) вече е на руска земя за първия си официален мач за 2020 година. 14 волейболистки пристигнаха в столицата на Русия снощи с директен полет от Истанбул и се готвят за срещата си от Група Е на Шампионската лига, на 23 януари, срещу европейския гранд Динамо още
  • Програма на телевизионните мачове за предстоящите пет кръга от Суперлигата +

Първенството в Суперлигата при мъжете се подновява след зимната пауза през тази седмица с двубои от пролетния дял на шампионата. Срещите от XII кръг ще се изиграят в четири дни, от 24 до 27 януари (петък-понеделник). Във всеки кръг има по един телевизионен мач.   Ето всички телевизионни срещи за още
  • Промяна за двубоя Левски София - Марек Юнион-Ивкони от Суперлигата +

Първият мач на мъжкия отбор на Левски София от втория полусезон на Суперлигата бе отложен с три дни поради ангажираност на двете зали, които клуба ползва. Така срещата на "сините" с Марек Юнион Ивкони (Дупница) ще се състои на 27 януари (понеделник) от 18:00 часа в зала "Универсиада". Само четири дни още
  • Николай Желязков: Хебър направи по-малко грешки и имаше страхотен сервис +

Старши-треньорът на Нефтохимик 2010 Николай Желязков, коментира загубения финал за Купата на България, който се проведе в бургаската зала "Младост". Неговите състезатели отстъпиха с 0:3 гейма на Хебър (Пазарджик), който за втора поредна година е носител на отличието.  “Съжалявам, че загубихме. Волейболистите на Хебър биха страхотен сервис. Те грешаха малко и още
  • Тодор Алексиев: Издържахме на сервиса на съперника +

Капитанът на Хебър (Пазарджик) Тодор Алексиев, коментира след победата над Нефтохимик с 3:0 гейма, във финала за Купата на България. Тимът от Пазарджик спечели за втора поредна година трофея и се наложи категорично над своя съперник. "Стигнахме трудно до трофея. С изключение на първия гейм, всичко вървеше точка за точка. В още
  • Атанас Петров: Момчетата дадоха максимума за този успех +

Волейболистите на Хебър спечелиха Купата на България при мъжете за втора поредна година. Тимът от Пазарджик надигра Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 гейма в големия финал на надпреварата, който се проведе в бургаската ала "Младост".   "Играхме много разумно. Използвахме техните слаби страни. Получи ни се в много голям процент още
  • Хебър спечели Купа България и вдига трофея за втора поредна година +

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) защитиха трофея си от турнира за Купата на България. Момчетата на треньора Атанас Петров победиха шампионите в Суперлигата - Нефтохимик 2010, с 3:0 (25:19, 25:23, 27:25) в големия финал на турнир, който се игра пред пълни трибуни в бургаската зала "Младост". Така съставът на Хебър печели втори още
  • Хебър срещу Нефтохимик на финал за Купата на България +

Отборите на Хебър (Пазарджик) и Нефтохимик 2010 (Бургас) ще се изправят един срещу друг на финала в турнира за Купата на България при мъжете. Това стана ясно след изиграването на двата полуфинални сблъсъци днес в бургаската зала „Младост“. В първия полуфинал волейболистите от Пазарджик, които са актуалният носител на Купата надиграха Монтана още
  • Монтана – Хебър и Нефтохимик – Добруджа са полуфиналите за Купата а България +

Отборите на Монтана, Хебър (Пазарджик), Нефтохимик 2010 (Бургас) и Добруджа 07 (Добрич) се класираха за полуфинали във финалния турнир за Купата на България при мъжете, който се провежда в бургаската зала „Младост“. В първия полуфинал от надпреварата един срещу друг ще излязат волейболистите на Монтана и Хебър, а двубоят е още
  • Всички срещи от финалите за Купата на България пряко по Diema Sport +

Всички двубои от финалната фаза в турнира за Купата на България при мъжете ще бъдат телевизионни. Феновете на волейбола, които нямат възможност да се насладят на вълнуващите заключителни битки в Бургас, ще могат да наблюдават предстоящите сблъсъци пряко по Diema Sport.    Финалният турнир за Купата е в три дни, още