• 3
  • 4

Всички новини

• България надигра Португалия и записа трети успех на европейското първенство +

Мъжкият национален отбор на България продължава успешното си представяне на европейското първенство по волейбол 2019. Националите ни, водени от Силвано Пранди, надиграха Португалия с 3:1 (25:22, 28:30, 25:23, 25:22) в третия си мач от група А на надпреварата в Монпелие (Франция). С това „лъвовете“ отбелязаха трета поредна победа в груповата още
  • Националките U18 завършиха на 11-о място на световното първенство +

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 18 години завърши на 11-о място на световното първенство в Кайро (Египет). Младите националки, водени от Стоян Гунчев, надиграха състава на Аржентина с 3:0 (26:24, 25:17, 25:13) в последния си двубой и завършиха с успех в надпреварата. Волейболиските на Аржентина приключиха още
  • Виктор Йосифов: Важна е победата и мислим за следващия мач +

Капитанът на мъжкия национален отбор Виктор Йосифов коментира след втората победа на Европейското първенство с 3:0 гейма над Румъния, че е важна победата без значение каква е била играта. „Важна е победата без значение как играем. На един такъв турнир е важен крайния резултат. Имаме 6 точки от два мача, още
  • Цветан Соколов: Излизаме за победа над Португалия +

Диагоналът на мъжкия ни национален отбор по волейбол Цветан Соколов заяви след втората победа на Европейското първенство с 3:0 гейма над Румъния в Монпелие (Франция), че тимът ни излиза за победа в третия мач срещу Португалия. „Имаше моменти, в които се отпускахме, защото си мислехме, че мачът ще бъде спокоен още
  • България U18 загуби от Египет и излиза за 11-о място на световното първенство +

Националният отбор по волейбол на България за девойки под 18 години ще се бори за 11-о място на световното първенство в Египет. Младите националки, водени от Стоян Гунчев, отстъпиха на домакините от Египет с 1:3 (23:25, 25:21, 15:25, 20:25) в плейофен мач за разпределение на местата от 9-о до 12-о. още
  • България с втора категорична победа на Евроволей 2019 +

Мъжкият национален отбор по волейбол на България отбеляза втора категорична победа на европейското първенство 2019. Националите ни, водени от Силвано Пранди, се наложиха над Румъния с 3:0 (28:26, 25:20, 25:20) във втория си мач от предварителна група А, срещите от която се играят във френския град Монпелие. С това родните представители още
  • Силвано Пранди: Единственото важно нещо е победата +

"Единственото важно нещо е победата. Не е важно дали сме играли на високо, средно или ниско ниво. Радостни сме и мислим за мача с Румъния утре". Това каза селекционерът на България Силвано Пранди след победата с 3:0 гейма срещу Гърция на старта на Европейското първенство. "Съгласен съм, че не беше още
  • Светослав Гоцев: Беше важно да започнем с чиста победа на европейското +

Националът Светослав Гоцев, който отбеляза 10 точки за победата на България над Гърция с 3:0 гейма ,на старта на Европейското първенство по волейбол за мъже, заяви, че е било важно да се започне с чист успех в шампионата. "Очаквах да има напрежение в стартовия мач, така и стана в първия още
  • Интересни двубои и дербита на старта на Суперлигата и женското първенство по волейбол на България +

На 12 септември (четвъртък) в София бе изтеглен жребия за първенствата по волейбол на България в Суперлигата при мъжете и в женското първенство за новия сзон 2019/2020. Церемонията се състоя в сервиз „Ивеко“ в столицата. Присъстваха много гости, сред които представители на клубовете и известни волейболни личности. Жребият определи следната подредба още
  • България с отличен старт на европейското първенство +

Мъжкият национален отбор на България отбеляза отличен старт на европейското първенство 2019. Волейболистите, водени от Силвано Пранди победихаГърция с 3:0 (25:22, 25:16, 25:20) в първия си мач от група А, който се игра в зала "Сюд дьо Франс Арена" в Монпелие (Франция). Стартови състави: България: Светослав Гоцев, Мартин Атанасов, Георги още