Понеделник, 25 Юли 2016 10:37
България с втора загуба от Турция

Женският национален отбор под 22 години загуби втората си контрола срещу Турция в столичната зала „Христо Ботев“ с 1:3 (18:25, 21:25, 25:23, 22:25)

Гостите поведоха с 2:0 гейма, а в третата част селекционерът Николай Иванов направи няколко промени с включването на Жана Тодорова, Ивета Станчулова и Ралина Дошкова.

Младите „лъвици“спечелиха третия гейм с 25:23, но отстъпиха в четвъртия с 22:25.

Тореализатор в мача с 20 точки стана Гергана Димитрова. По 10 добавиха Мирослава Паскова и Мария Данчева. За Турция Бюрчу Тутку реализира 19.

В понеделник от 13:00 ч. е последната контрола между България и Турция. Проверката отново ще се състои в столичната зала „Христо Ботев“, като тя е последна преди световната квалификация във Врънячка Баня, която започва на 27-и юли.

Прочетена 485 пъти Последно променена в Понеделник, 25 Юли 2016 10:41