Петък, 07 Юли 2017 12:46
България на победа от полуфинали на Европейското

Националният отбор по волейбол на България за юноши под 17 години се нуждае само от една победа в оставащите два мача срещу Турция или Финландия, за да бетонира участието си на полуфинали на Европейското първенство в Турция. Ако, младите ни волейболисти постигнат успех с 3:0 или 3:1 гейма, в единия от двата оставащи мача, то те ще завършат и като първенец в нашата група А.

Само отборите на България и Белгия са без загуба след третия ден на надпреарата в турския град Коня. И двата тима са с три победи и пълен актив от 9 точки. "Лъвовете" са лидер в предварителна група А на турнира, а Белгия е първенец в предварителна група Б на Евроволей.

klasirane

Днес, 7 юли младите ни национали се изправят срещу Турция, в четвъртия си мач от група А, който започва в 19:00 ч (б.в). Двубоят е изключително важен, като домакините ще хвърлят всичките си сили, за да запазят шансове за полуфинали. Нашите момчета пък излизат за победа, като ще се опитат да запишат четвърти пореден успех на Евроволей 2017.

Прочетена 1020 пъти Последно променена в Петък, 07 Юли 2017 12:54