Вторник, 19 Юни 2018 19:40
Волейболистите, водени от Мирослав Живков надиграха Иран с 4:0 гейма в столичната зала "Христо Ботев" Снимка: БФВ

Състезателите от мъжкия национален отбор на България, които не попадат в основната група за турнирите от Волейболната лига на нациите и водят подготовка под ръководството на Мирослав Живков в София, записаха победа над Иран в контрола, като спечелиха убедително с общ резултат 4:0 (25:14, 25:19, 25:21, 27:25).

35741035 1789521087758036 1617881057615413248 n

Срещата се игра в столичната зала „Христо Ботев“ и бе първата от поредица от три контроли между двата тима. Волейболистите на Иран гостуват в София като част от подготовката си за Азиатските игри за младежи U20, които започват в началото на юли. Следващите проверки между двата тима са в сряда и четвъртък от 18:00 ч отново в зала „Христо Ботев“.