Петък, 21 Септември 2018 23:46
Пламен Константинов: Имаше различен заряд в момчетата!

Селекционерът на България Пламен Константинов изрази задоволството си от победата над Иран с 3:0 гейма, като заяви след успеха, че тимът ни върви във възходяща линия.

"Имаше различен заряд в момчетата. Имаше един момент на сковаване, но го преодоляхме много бързо. Виждаше се и това, което ни липсваше преди - увереност. Трябваше да използваме и това, че сме домакини на световното първенство. Вървим по възходяща линия от мач на мач в шампионата. Загубихме от Полша, но играхме по-добре. Надявам се да запазим тази възходяща линия и да изчистим нервността, която имаше в края на геймовете. Всички очакваха победата и може би това ни натежа.

Утре (22 септември б.в) ще бъде по-лесно от психологическа гледна точка, въпреки че ще бъде доста по-тежко от волейболна гледна точка”, заяви Пламен Константинов.