Петък, 07 Февруари 2020 11:01
ЦСКА приема Берое в най-интересния мач на десети кръг на НВЛ-жени

Волейболистките на ЦСКА и Берое (Стара Загора) откриват надпреварата в X кръг на НВЛ-жени, който е в два дни – 7 и 8 февруари. Представителките на „червените" домакинстват на беройки в най-интересната среща от този кръг. Двубоят е днес, 7 февруари (петък) в 16:00 часа в столичната зала "Васил Симов".

Армейките заемат третата позиция във временното класиране на първенството с 9 победи, 3 загуби и 24 точки. Старогагорки са четвърти с 21 точки (6 победи, 6 загуби).

Другите два мача са в съботния ден, като абсолютният лидер Марица (Пловдив) приема Славия, а вторият в класирането Левски гостува на Раковски (Димитровград). Четвъртият мач от този кръг вече е изигран, като волейболистките на Казанлък победиха Перун (Варна) с 3:0 преди седмица.