Понеделник, 03 Ноември 2014 13:58
Девойките на „Марица“ загубиха само гейм на домакинския си турнир

Отборът на Марица - град Пловдив за девойки старша възраст постигна 2 победи от 2 мача по време на домакинския си турнир в 3 група от Държавното първенство по волейбол на България. Пловдивчанки загубиха само 1 гейм срещу „Хебър“ гр. Пазарджик.  На това ниво Жълтите обикновено доминират в своите мачове и загубата дори само на една част се смята за изненада.

Te постигнаха убедителни победи срещу двата си съперника и оглавиха класирането.  В първия си мач „Марица“ се наложи над „Родопа“ гр. Смолян с 3:0 (25:15, 25:10, 25:20), а във втория момичетата на Иван Радичев надиграха „Хебър“ с 3:1 (18:25, 25:18, 25:8, 25:9). Междувременно, пазарджиклийки и смолянлийки спретнаха петгеймова битка помежду си, в която „Хебър“ надви съперника с 3:2 (23:25, 25:15, 25:14, 25:27, 15:13).