Петък, 24 Ноември 2017 20:35
ЦСКА продължава без загуба у дома

Волейболистките на ЦСКА победиха като домакини Славия с 3:0 (26:24, 25:18, 25:19)  в среща от шести кръг на женското първенство на България, който се игра в столичната зала „Васил Симов“.

Така „червените“ записаха четвърта победа в шампионата и продължават да са без загуба у дома. След успеха ЦСКА излезе отново на първо място във временното класиране, с четири победи, една загуба и 12 точки, една повече от Марица. Пловдивчанки обаче са с мач по-малко, поради отложен мач с Левски.

Първият гейм бе най-оспорван, Славия бе равностоен съперник на домакините. В решителните моменти обаче „армейките“ наложиха волята си, като спечелиха гейма с 26:24, след ас на Диана Ненова и поведоха в резултата. В следващите две части „червените“ имаха водеща роля и затвориха мача с чиста победа.