Четвъртък, 20 Март 2014 12:24
Започнаха плейофите при мъжете

Започнаха четвъртфиналните плейофи при мъжете.

Вчера бе изигран първият мач между отборите на „КВК Габрово” и Арда-Кърджали. Отборът от Габрово победи с 3:0 гейма и е на победа от участие в полуфиналните плейофи. Следващият мач мевду двата тима е в събота като този път домакин ще бъде Арда-Кърджали.

Днес ще бъдат изиграни още две четвъртфинални срещи. От 17:30 часа е мачът Левски Боол – „Добруджа 07”. Двата отбора се срещат за втори път в рамките на една седмица, след като играха един срещу друг на финала на турнира за Купа България „Бачково” – изворна вода в събота. БНТ Свят ще излъчи пряко срещата от столичната зала „Христо Ботев”.

Другият мач, който ще се играе днес е „Монтана Волей” – „ЦСКА”. Срещата е от 18:00 часа в зала „Огоста” в Монтана.

В събота от 18:00 часа един срещу друг се изправят отборите на „Марек Юнион-Ивкони” – „Нефтохимик 2010”.