Вторник, 25 Октомври 2016 09:09
„Пирин“ с втора победа в Суперлигата

„Пирин“(Разлог) победи като гост „Добруджа 07“ (Добрич) с 3:1 (25:23, 25:20, 18:25, 25:20)  в мач от втория кръг на Суперлигата при мъжете, който се игра в зала „Добротица“.

С това тимът от Разлог записа втора победа в шампионата, след като на старта тръгна с успех у дома над „Арда“ (Кърджали) с 3:0.

Гостите започнаха стегнато и организирано, като поеха инициативата още в първия гейм, като тяхната увереност продължи и във втората част. В третата играчите на „Добруджа“ се опитаха да направят нещо повече и тръгнаха към обрат, но силите им стигнаха само за един гейм.

Така „Пирин“ е с максимален актив от 6 точки след първите 2 кръга, като се изравни с водачите Монтана и ЦСКА, но заема трета позиция. Тимът на Добруджа 07 има 3 точки, след една победа и една загуба.

Програма и резултати в Суперлигата мажете да видите тук.