Сряда, 27 Април 2016 20:00
Програма за 1/2-финалите от Купа България Ефбет 2016
Снимка: start-photo.bg

„Нефтохимик 2010“ (Бургас) – „Марек Юнион-Ивкони“ (Дупница) и „Монтана Волей“ – „Добруджа 07“ (Добрич) са двата 1/2-финала от Купа България Ефбет 2016! Това стана факт след изиграването на всички срещи от груповата фаза. Домакинът на финалите „Нефтохимик 2010“ записа две победи от два мача и без загубен гейм завърши на първо място в група А, където втори остана шампионът „Добруджа 07“. В другия поток „Монтана Волей“ надигра последователно „Арда“ (Кърджали) и „Марек Юнион-Ивкони“, и с 6 точки финишира на първата позиция. Втори останаха дупничани, които бяха домакини на двубоите от тази група Б. Четвъртък е почивен ден за отборите от финалната четворка, а битката за титлата ще се поднови в петък.

Ето и програмата за 1/2-финалите от Купа България Ефбет 2016 в спортната зала „Младост“ в Бургас:

Полуфинал №1 – 15:00 ч. ТВ, 29.04. (петък), „Монтана Волей“ – „Добруджа 07“

Полуфинал №2 – 18:00 ч. ТВ, 29.04. (петък), „Нефтохимик 2010“ – „Марек Юнион-Ивкони“

Финал – 17:30 ч., 30.04. (събота), Победител от полуфинал №1 – Победител от полуфинал №2

(Двубоите ще бъдат излъчвани на живо по БНТ.)