Сряда, 05 Април 2017 16:45
Българският национален отбор за девойки под 18 години допусна втора загуба на Европейското първенство в Холандия. Тимът ни отстъпи на лидера в Група 1 Италия с 0:3 (15:25, 13:25, 19:25).

Мария Йорданова беше най-резултатна с 11 точки. За победителките силен мач изигра Тери Рут, която завърши със 17 точки.

Статистика можете да видите тук.

Така преди изиграването на останалите срещи от днешната програма волейболистките на селекционера Страхил Балов са на второ място с 2 победи от 4 мача и 5 точки. С четвъртия си пореден успех италианките се класираха за 1/2-финалите на шампионата, а битката за втората позиция остава отворена.

В четвъртък е последният двубой на родните волейболистките от групата срещу Германия. Срещата е утре от 15:00 ч.б.в. и ще бъде предавана на живо по laola1.tv.