Сряда, 31 Октомври 2018 10:13
Нефтохимик 2010 гостува на Войводина (Нови Сад) в мач-реванш от втори кръг на Шампионската лига Снимка: cev.lu

Българският първенец в Суперлигата  - Нефтохимик 2010 (Бургас) гостува днес на сръбския Войводина (Нови Сад) в мач-реванш от втори предварителен кръг на Шампионската лига.

Двубоят е тази вечер от 21:30 ч (б.в) в спортен център „Войводина” и може да бъде наблюдаван пряко в интернет пространството по спортната телевизия Laola 1.

Линк: гледайте срещата тук.

В първия мач между двата тима, волейболистите на Нефтохимик отстъпиха на Войводина с 2:3 гейма при домакинството си в Бургас. Сега родните представители се нуждаят от задължителна победа за да имат шанс да продължат напред. Успех с 3:2 гейма ще доведе срещата до Златен гейм, който ще се играе веднага след мача на сръбска земя.