Четвъртък, 07 Февруари 2019 09:35
Добриана Рабаджиева и нейният "Фенербахче" (Истанбул) постигнаха четвърта поредна победа в Шампионската лига.

Националката Добриана Рабаджиева и нейният "Фенербахче" (Истанбул) постигнаха четвърта поредна победа в груповата фаза на Шампионската лига. Момичетата на Зоран Терзич надиграха като гост "Хемик" (Полице) с 3:0 (26:24, 25:20, 25:15) в двубой от Група Е.

Рабаджиева отбеляза 3 точки, а най-резултатни за турския гранд бяха Саманта Брисио и Мелиса Тереса Варгас, които отбелязаха по 19 точки. За домакините нито една състезателка не завърши с двуцигрен актив.

Така "Фенербахче" продължава успешния си ход в най-престижния европейски турнир и е лидер в своята група с 12 точки. "Хемик" е на последното място без успех до момента.