Четвъртък, 28 Март 2019 12:52
Волейболистките на Левски домакинстват на Берое в трети решителен мач от полуфиналите на НВЛ жени в столичната зала "Сиконко"
В днешния ден, 28 март (четвъртък) предстои трети решителен мач от полуфиналния плейоф на НВЛ-жени, в който един срещу друг се изправят волейболистките на Левски и Берое (Стара Загора).

Домакини са "сините", а двубоят е от 16:00 ч. в столичната зала "Сиконко" в Люлин. Победителят от срещата се класира за финал в първенството, където вече чака шампиона Марица (Пловдив), който отстрани Раковски (Димитровград) с 2-0 победи.

В полуфиния спор двата съперника отбелязаха победи в своите зали, като първо Левски надигра Берое с 3:0 в София. В реванша беройки отвърнаха със същото, като се наложиха в Стара Загора със същия резултат 3:0 гейма.

Двубоят Левски - Берое може да се наблюдава в интернет пространството, в Ю Туб тук https://www.youtube.com/watch?v=7oFZSgt7S0Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1KxitIrrWkWrPfdeDUR_3J19js0_SKW0wY1d1VNv5qRFQHIBuwoAskHPQ