Вторник, 21 Ноември 2017 18:32
Марица с четвърта победа в НВЛ-жени

Волейболистките на Марица (Пловдив) победиха като гости Славия с 3:0 (25:8, 25:16, 25: 20) в отложен мач от третия кръг на женското първенство, който се игра в столичната зала „Панайот Пондалов“.

Така шампионките записаха четвърта поредна победа и с 11 точки излязоха начело на временното класиране. Тимът на Славия пък отбеляза трета загуба, като с две победи и 5 точки заема пето място в таблицата.

Треньорът Иван Петков даде почивка на някои от основните си състезателки, като даде шанс на останалите волейболистки. На мача не присъства и капитанката Радосвета Тенева, която днес има рожден ден.

Реализатори на срещата станаха Симона Димитрова и Десислава Николова с по 11 точки. Най-резултатни за Славия бяха Ася Динова и Александра Миланова с по шест.