Събота, 27 Октомври 2018 19:28
Хебър надигра Дея спорт с 3:0 гейма и записа втора победа в Суперлигата
Хебър надигра Дея спорт с 3:0 гейма и записа втора победа в Суперлигата Снимка: ВК Хебър

Хебър (Пазарджик) надигра категорично като домакин Дея спорт (Бургас) с 3:0 (25:14, 25:16, 25:12) в двубой от втори кръг на Суперлигата, изигран в зала "Младост". С това волейболистите на Атанас Петров записаха втора поредна победа в шампионата, като имат актива си 6 точки. Съставът наДея няма записан успех до момента.

Домакините доминираха през цялото време, като не оставиха възможност за противодействие на опонентите си и спечелиха крайната победа за 60 минути игра.

Реализатор за победата на Хебър стана Александър Ляфтов с 14 точки (4 аса, 1 блокада). Спас Байрев записа 10 точки за успеха (3 аса). За де най-резултатен бе Георги Петров с 10 точки.