Събота, 19 Ноември 2016 23:34
Волейболистките на "Казанлък" победиха "Бургас 07" с 3:0 гейма

Волейболистките на „Казанлък Волей (Казанлък) победиха като гост Бургас 2007 (Бургас)с 3:0 (25:15, 25:11, 25:16)в мач от четвъртия кръг на женското първенство по на България, игран в бургаската зала „Младост“.

С този успех „розите“, водени от Страхил Балов записаха трета поредна победа , като с една загуба и 10 точки се изкачиха на първо място във временното класиране. Това е обаче преди изиграването на двубоя между непобедените до сега „Раковски“ (Димитровград)  и „Марица“ (Пловдив), който е в понеделник , 21 ноември, и който ще промени подреждането в таблицата.

Женският отбор на "Славия" (София) пък се завърна на победния път, след като надигра „ЙЕБ Шумен 05“ (Шумен) с 3:0 (25:20, 25:21, 25:16) при гостуването си в шуменската зала "Младост". Така "белите" записаха втора победа в шампионата, като с една загуба и 6 точки заемат четвърто място във временното класиране, но с мач по-малко.

За отбора на "ЙЕБ-Шумен 05" това бе първо домакинство през новия сезон, като по трибуните имаше около 200 зрители.  Тимът от Шумен  е на шеста позиция с 1 победа и 3 точки.